מכונות דפוס דיגיטלי


ניהול בית דפוס אינו משימה פשוטה. על מנת לעקוב אחר שטף המידע הנכנס והיוצא בו, יש צורך בעבודת מסמכים קפדנית ויעילה. עבור עבודה כזאת, יש צורך במערך מכונות דפוס דיגיטלי בטכנולוגיית דפוס מתקדם שעומד בלחצי הספק העבודה, ומסוגל לאפשר את ניהול המידע והמסמכים בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר.סנן על פי
  • סוג מכונה
אפס סינון
......

מכונת דפוס דיגטלי להשכרה

בחזית טכנולוגיית ההדפסה למשרדים וארגונים עומדות מכונות הדפוס הדיגיטליות. ניתן למצוא אותן במגוון רחב של דגמים וצורות- מכונת דפוס קטנה, מכונת דפוס גדולה, כל אחת מה דגמים השונים עונה על צורך אחר ומסוגל לספק יתרונות מסוימים.

מכונת דפוס דיגיטלית היא מכונה שמיועדת להדפסה בכמות מצומצמת יחסית של פריטים, אך באיכות ודיוק גבוהים. אנו משכירים מכונת דפוס דיגיטליות לבתי דפוס, מכונת דפוס דיגיטלית אינה מיועדת להדפסה מסחרית, אלא לצרכיהם של ארגונים שאינם בתי דפוס, אך לא יכולים להתפשר על איכותם של תוצרי ההדפסה. 

מכונת הדפסה מדבקות

אם תרצו להדפיס מדבקות מסוגים שונים לכל צורך עסקי, פרסומי או עיצובי, מכונת דפוס המיועדת להדפסה דיגיטלית תענה גם על הצורך הזה.

מותגים של מכונות דפוס דיגיטליות

כאשר אנו מחפשים מכונת דפוס דיגיטלית למכירה, חשוב שנלמד מעט על עולם הייצור של מכונות אלה, ועל המותגים המובילים בתחום. מכיוון שקנייה של מכונה כזו היא השקעה חשובה, אל לנו להתפשר על מוצרים שאיכותם פחותה מן הצרכים הארגוניים שלנו. 

  • Konika Minolta- אחד המותגים המובילים בעולם טכנולוגיות הדפוס. חברה יפנית המתמחה במוצרי דפוס משרדיים, מדפסות מכונות צילום ועוד. מכונות הדפוס הדיגיטליות של החברה נחשבות לאמינות ומקצועיות. חברה זו היא המובילה בתחומה בכל הנוגע למכונות הדפסה דיגיטליות לסביבה המשרדית.
  • Lexmark- לקסמרק היא חברה אמריקנית מובילה לכל מוצרי ההדפסה המשרדיים. המדפסות של לקסמרק הן מהמובילות בתחום.
  • Epson- חברת טכנולוגיה יפנית המתפרשת על תחומים שונים של מוצרי מחשוב והדפסה. ניתן להדגיש את טכנולוגיית הזרקת דיו אשר לה מס' יתרונות מרכזיים:
  1. חסכון של כ %96 בצריכת החשמל
  2. אוויר נקי ללא פליטה של חלקיקים מסוכנים לאוויר בתהליך הדפסת מסמכים
  3. מיכלי דיו גדולים הגורמים להתערבות מעטה של המשתמש ושמירה על איכות הסביבה ע"י חיסכון בפסולת אריזה.

חשוב לציין שכל המותגים הנזכרים לעיל מייצרים מוצרים איכותיים, ושהבחירה ביניהם תלויה במחיר ובצרכים הספציפיים אותם אנחנו צריכים להבין.

אצלנו בטכנואל, נשמח לסייע לכם בבחירה וברכישה של מכונות דפוס דיגיטליות. קטלוג המוצרים שלנו הוא מגוון וכולל בתוכו את כל סוגי טכנולוגיות ההדפסה אותם תצטרכו. נשמח לסייע לכם ולייעץ לכם מנקודת מבט מקצועית על בחירה של מכונות דפוס דיגיטליות, מדפסות, מכונות צילום, סורקים ועוד.  

 

צרו קשרבואו נדבר על מה שאתם צריכים!

בראש ובראשונה אנו מחוייבים לעבוד בשיתוף פעולה איתכם, וליישם את הפתרונות שיהפכו את תהליך ניהול המסמכים בארגונכם פרודוקטיבי יותר לאורך זמן, וחסכוני הרבה יותר.
טכנו-אל – טכנולוגיית הדפסה שמתקדמת איתך!