מכונות צילום משולבות


בכל משרד מכונת הצילום והמדפסת הן מהעזרים הטכנולוגים החשובים ביותר. אילו סוגים ודגמים ניתן למצוא בשוק ומה חשיבותן בסיבת העבודה?

מכונת צילום משרדית – הכלי לשמור על סביבת עבודה פרודוקטיבית

כל משרד שמתפקד תחת לחץ עבודה גבוה, ומעוניין בהגדלת התפוקה וכושר העבודה של העובדים, חייב לשים בראש מעייניו את שדרוג הציוד המשרדי בסביבת העבודה. על מנת שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי והאיכותי ביותר, תוך שמירה קצב גבוה, הציוד במשרד חייב לעמוד בסטנדרטים הטכנולוגיים שקובע השוק התחרותי. כלל זה תקף לכל הציוד המשרדי, מחשוב, רשת אינטרנט, תשתיות ועוד. אך נדמה שמנהלים רבים שוכחים מאחד הכלים החשובים במשרד, ונוטים להזניח אותו – מכונת צילום למשרד.סנן על פי
  • סוג מכונה
אפס סינון
......

סוגי מכונות צילום

  • מכונת צילום לייזר – מכונות צילום לייזר עושות שימוש בטכנולוגיית לייזר על מנת ליצור דימוי על הדף המצולם. במקום להניח דיו, המכונה צורבת את הטונר על הדף בעזרת קרני לייזר. היתרון המרכזי של מכונת צילום למשרד כזו, היא שאין צורך להחליף טונר בתדירות גבוהה על מנת להשתמש בה לאורך זמן.
  • מכונות צילום צבעוניות – כאשר רוכשים מכונת צילום, חשוב להבין מהם הצרכים של המשרד. מכונות צילום צבעוניות יכולות לתת מענה מעולה בצילום והדפסה של מסמכים פרסומיים לדוגמא, בהם חשוב לשמור על איכות צבע גבוהה ונראות פרסומית.
  • מכונת צילום משולבת – מכונת צילום היא מכשיר שחורג מההגדרה המצומצמת של מכונת צילום, ומציע למשרד פונקציות נוספות לשימוש. מכונות צילום משולבות מאפשרות הדפסה, שליחת פקס, סריקה ועוד.

 מדוע כדאי לקנות מכונת צילום משולבת?

מכונת צילום משולבת היא מכונת צילום קטנה שתעשה פלאים במשרד. עם התקדמות העידן הדיגיטלי, נדמה לרבים שמכונות צילום הן שריד מהעבר. אך העבודה השוטפת במשרדים רבים מוכיחה את ההיפך הגמור.

סריקה של מסמכים חשובים, שליחת פקסים למשרדים ממשלתיים שונים הדפסות של חומר פרסומי או עסקי, הן פעולות נפוצות בכל משרד המכבד את עצמו. מדפסות משרדיות, מכונת צילום ופקס, והכל במכשיר אחד שפותר למשרד את הרכש של כמה מכשירים שונים ומצמצם את הוצאות הרכש והתחזוקה. 

אצלנו בטכנואל תוכלו למצוא מגוון אדיר של מוצרים, אשר יענו על הצרכים העסקיים של המשרד שלכם בצורה המדויקת ביותר. קניית מכונת צילום או מדפסת היא השקעה חשובה, ועל כן נשמח לייעץ לכם ולנסות להבין איתכם מהו המוצר המדויק אותו אתם צריכים במשרד.

 

צרו קשרבואו נדבר על מה שאתם צריכים!

בראש ובראשונה אנו מחוייבים לעבוד בשיתוף פעולה איתכם, וליישם את הפתרונות שיהפכו את תהליך ניהול המסמכים בארגונכם פרודוקטיבי יותר לאורך זמן, וחסכוני הרבה יותר.
טכנו-אל – טכנולוגיית הדפסה שמתקדמת איתך!