תיקוני מדפסות

עם טכנואל


כשמדפסות אינן עובדות הן עוצרות את שטף העבודה. חברת טכנואל מתמחה בתיקוני מדפסות בכדי לפתור כל בעיה על הצד הטוב ביותר. יאפשר לכם גם לחלופין חוזה השכרה שבתומו ניתן לרכוש את המדפסת, אם תרצו כאשר התיקונים הם חלק מהשירות והתמיכה של החברה. ועדיין, אם ברצונכם להתמודד עם הבעיה בעצמכם, ריכזנו עבורכם פתרונות לבעיות הנפוצות ביותר בהדפסה.

מערך תיקוני מדפסות אצלנו

אנו שולחים טכנאי למקום, יש לנו למעלה מ 30 טכנאים הפרוסים ברחבי הארץ, עם חלקים להחלפה, והטכנאי מבצע את התיקון במקום על המכונת צילום או המדפסת, ללקוחות שיש להם חוזה השכרה הטכנאי והחלקים כולל מתכלים (טונר, תוף, וכו') כלולים בשירות.

יש לנו גם מעבדה מקצועית המטפלת בבעיות שלא ניתן לפתור אצל הלקוח שבמקרה כזה מביאים את המכונה למעבדה אצלנו בירושלים ומתקנים.

כל חוזי ההשכרה כוללים את מחיר תיקון המדפסת! הלקוח מקבל טיפול של כל תקלה תוך 24 שעות למעט תקלה מורכבת או חלק שחסר, לבעיות מחשוביות יש לנו אנשי מחשוב מקצועיים שמתחברים מרחוק למחשב של הלקוח ומטפלים, בד"כ תוך מספר דקות עד שעתיים התקלה נפתרת.

ניתן גם להיכנס ל wiki.technoel.co.il ולמצוא הרבה מדריכים שימושיים.

סיבות נפוצות לתקלות 

מדפסות יכולות לפעול בצורה אמינה במשך שנים רבות, אך הן יכולות גם להפסיק לפעול לחלוטין באופן פתאומי. לפעמים הסיבה היא פשוטה כמו שימוש יתר או חסך בעבודה.

אנשים רבים אינם משתמשים במדפסות הזרקת הדיו שלהם לעתים קרובות מספיק וזה יכול להוביל לבעיות עם דיו שהתייבש וחוסם את החרירים. במדפסות אפסון הפתרון פשוט מאוד נכנסים להגדרות > תחזוקה > ניקוי ראש ההדפסה > לוחצים על התחל. והמדפסת תנקה את הראש דיו.

שימוש יתר הוא פחות נפוץ משימוש לא נכון. מהדקי נייר, רצועות שיער ואפילו מזון עלולים ליפול למדפסות ולגרום לחסימות של הנייר.

לפעמים הסיבה שמדפסת לא תדפיס היא כי התקנתם תוכנה כלשהי שיש לה מדפסת וירטואלית, וזו קבעה את עצמה כברירת מחדל. כאשר תלחצו על הדפס, הקובץ יישמר על ידי המדפסת הווירטואלית הזו במקום שהמסמך יישלח למדפסת הפיזית.

תיקוני מדפסות

דוגמאות שכיחות לתיקונים

כשמגדירים מדפסת וירטואלית , פתחו את לוח הבקרה מתפריט התחל. לאחר מכן עברו אל תקנים ומדפסות ולחצו בלחצן הימני על המדפסת הנכונה לשימוש והגדירו אותה כברירת מחדל. לאחר מכן, וודאו כי נבחרה המדפסת הנכונה בתוכנה ממנה אתם מדפיסים.

למיקרוסופט יש פותר בעיות הדפסה שיכול לעזור לזהות בעיות. אפשר גם לפתוח את לוח הבקרה, התקנים ומדפסות, ללחוץ לחיצה ימנית על סמל המדפסת ולבחור בפתרון בעיות. זה לא תמיד עוזר, אבל שווה לנסות.

למדפסות ברודר יש גם יישום תומך להדפסה וסריקה כדי לזהות בעיות, ולקאנון יש המון סרטונים מעולים באתר האינטרנט שלהם. לחצו על דגם המדפסת ולאחר מכן על הקישור"פתרון בעיות בסרטוני וידאו" עבור מדפסות קאנון. 

כדי להדפיס מהסמארטפון או הטאבלט, המדפסת חייבת להיות מותאמת Wi-Fi. Printer Pro היא אפליקציה למכשירי iOS המאפשרת להם להדפיס ממדפסות אלחוטיות רבות או למדפסת קווית המחוברת למחשב או ל Macbook.

בנוסף, חלק מהטלפונים, הטאבלטים של מותגים שונים והמדפסות של חברת Epson נועדו לעבוד יחד וההדפסה דרכם פשוטה. יש גם אפליקציה משלה להדפסה מהמדפסות שהיא מייצרת, כולל ממכשירי אייפון.