תיקון מדפסת מחיר כלול - הכל על ההליך


לא תמיד המדפסת שאנו רוכשים מחזיקה מעמד. אכן, הרבה פעמים תהיה איזושהי תקלה פנימית שתמנע מהמדפסת מלתפקד ולבצע את הפעולות שהיא יודעת לעשות. כיום מדפסות מודרניות יודעות לבצע הרבה מעבר לסתם הדפסה, ולכן חשוב להסתייע בגורם מקצועי שידע לנטר את הבעיה במהירות ולתקן את המדפסת שלכם. במסגרת השירות תיקון מדפסת אנו מספקים טכנאי מומחה לכל מקום בארץ שתתנו לנו.

הטכנאי שלנו כבר ידאג לשאר. הוא יגיע עם כל החלקים הרלוונטיים להחלפה, וידע לזהות את התקלה ולבצע בהתאם תיקון מתאים. לקהל לקוחותינו שבעלי חוזה השכרה, המחיר של חלקי החילוף, כולל החלקים המתכלים כמו טונר ותוף יהיה כלול בשירות התיקון שמבצע הטכנאי. תיקון מדפסת מחיר כלול

תיקון מדפסת מחיר - האם אנו נחשבים כמעבדה מקצועית?

התשובה היא שכן, אנו מחזיקים גם במעבדה מקצועית. תפקידה של המעבדה הוא לטפל בתקלות שונות שהטכנאי לא יכול לטפל במקום, במקרה כזה ניקח את המכונת צילום או המדפסת שדורשת תיקון. כמובן שאת השאר אנו עושים בעצמנו והתיקון יתבצע בתנאי המעבדה שלנו. מקרים אלו מתאימים במצבים שאי אפשר לפתור את הבעיה אצל הלקוח, ונדרשת הסתכלות יותר מעמיקה באמצעות הכלים שלנו במעבדה. 

השוני של תיקון מדפסת לקסמרק לעומת מדפסות אפסון וברדר

תיקוני מדפסות - בעוד שמדפסת אפסון ומדפסת ברדר יחסית פשוטות לזיהוי התקלה ולטיפול בהן, מדפסות לקסמרק יותר מורכבות מבחינת המבנה הפנימי ומערכת ההפעלה כך שיותר מסובך לתקן אותן.

 אצלנו החוזים הקשורים להשכרה כוללים בתוכם אחריות לחלקים הנמצאים בתיקון

כלל החוזים שאנו מתקשרים באמצעותם כוללים שירות תיקון מדפסת מחיר. אם לא, מדוע שייחתם חוזה? כל עסקה אחרת לא מכבדת את הלקוח. כלל הלקוחות שחתמו על חוזה להשכרה עמנו יקבלו טיפול על כל תקלה שתקרה למדפסת שברשותם תוך לא יותר מ24 שעות מרגע הדיווח. זאת חוץ ממקרים של תקלה מורכבת ולא צפויה או שאנו לא יכולים לספק את שירות התיקון מפאת חלק שחסר. 

כך גם אם מתעוררת בעיה מחשובית. אנו מעסיקים אנשי מחשוב מקצועיים ומיומנים. אנשי המחשוב שלנו מתחברים מרחוק למחשב של הלקוחות ומטפלים כך בתקלה. בחוזה ההתקשרות עמנו כתוב ששירות זה יקרה תוך 24 שעות. ואולם, הניסיון שלנו מלמד שתוך כמה שעות עד למספר דקות כבר ניצור קשר. גם אם יש לכם תקלה מורכבת, אנו מחזיקים טכנאים שפזורים בכל הארץ ויכולו לתת לכם שירות תיקון מדפסת מחיר.