מדפסות ביתיות קטנות

מדפסת ביתית קטנה


מדפסות ביתיות להשכרה

סדרת המדפסות הביתיות של המתוג המוביל Epson WorkForce אהובות מסיבות רבות כולל קיבולת הנייר הגבוהה שלו, מהירות ההדפסה, עמידות ועוד.  לצידן יעמדו מדפסות הלקסמרק

שנחשבות למדפסות ביתיות מעולות הודות למבחר התכונות הרחב הקיים בהן.הן מפיקות הדפסות צבע ושחור לבן עד 25 עמודים לדקה, נבנו עבור אמינות, ביצועים ואבטחה וחיסכון באנרגיה.

 

 

 סנן על פי
  • סוג מכונה
אפס סינון
......

מדפסת ביתית קטנה

פעילות ביתית שונה ומגוונת דורשת מאיתנו לדאוג לכך שתהיה בביתנו מדפסת איכותית וטובה, שנוכל להדפיס הכול בבית.  אישורים רפואיים, אישורים למורים, תעודות למיניהן, שיעורי בית ועבודות לאוניברסיטה, את כל אלו אנו עושים מהבית וכדאי שתהיה לנו לשם כך מדפסת מתאימה, שלא תתפוס יותר מדי מקום. מדפסת ביתית קטנה היא פתרון יעיל ואיכותי ביותר.  

קיים בשוק מבחר איכותי ועדכני של מדפסות ביתיות מומלצות. נעשה קצת סדר בין הסוגים השונים. מדפסות הזרקת דיו מתאימות למי שזקוק להדפסות עם תמונות גראפיות חדות במיוחד ובאיכות גבוהה. מדובר במדפסות שזמן ההדפסה שלהן הוא יחסית איטי וגם הדיו עבורן הוא יקר למדי, לכן מומלץ לרכוש אותן רק אם מדובר בכמות הדפסות קטנה. 

כדאי לקחת בחשבון לא רק את מחיר המדפסת אלא גם את עלויות ההדפסה, בעיקר אם מתכוונים להדפיס הרבה. מדפסת אלחוטית קטנה מאוד נוחה לשימוש ביתי ויש מגוון של מותגים מומלצים בקטגוריה זו. מומלץ לבדוק את מדפסת אפסון המבוססת על הזרקת דיו. המדפסת מגיעה עם דיו המספיק לשלוש שנים. היא קלה, אמינה וקומפקטית ומאוד מתאימה למשרד ביתי. 

גם מדפסות לייזר מתאימות לשימוש ביתי. הן אמנם יקרות יותר אולם עלות השימוש השוטף שלהן זולה ומשתלמת. מדפסת לייזר מומלצת לבית היא כזו המאפשרת הדפסות מהירות ובאיכות גבוהה של הדפסת טקסט. לפיכך הן מתאימות למי שמדפיס הרבה ומעוניין לחסוך בעלויות ההדפסה.

מדפסות משולבות לבית

למי שזקוק לפונקציות נוספות כמו סריקה, צילום ופקס, עדיף לרכוש מדפסת משולבת החוסכת בכסף ובמקום. במקום לרכוש עוד מכשירים, יש לכם הכול במכשיר אחד. כדאי לבדוק פונקציות נוספות במידה והן הכרחיות, כמו הדפסה דו צדדית, הדפסה אוטומטית או חיבור אלחוטי. מדפסת אלחוטית מומלצת נוחה מאוד מבחינת התאמתה למקומות שונים בבית בלי הצורך להציבה בסמוך למחשב. 

במדפסות משולבות כדאי לבחון את מהירות צילום המסמכים, את רזולוציית הסריקה ואת מספר הדפים שניתן להזין בכל סריקה או צילום. חשוב גם לוודא שמידות המדפסת מתאימות למקום בו מתכננים להציבה וכן לגובה המכשיר ולזווית בה הוא מזין את הדפים. 

לעוד פרטים על מדפסת ביתית קטנה שכדאי לרכוש היכנסו אתר של טכנו אל והתרשמו ממבחר המדפסות שיש בו. 

 

צרו קשרבואו נדבר על מה שאתם צריכים!

בראש ובראשונה אנו מחוייבים לעבוד בשיתוף פעולה איתכם, וליישם את הפתרונות שיהפכו את תהליך ניהול המסמכים בארגונכם פרודוקטיבי יותר לאורך זמן, וחסכוני הרבה יותר.
טכנו-אל – טכנולוגיית הדפסה שמתקדמת איתך!